شنبه، 15 بهمن 1401
روژان پرس » اخبار » انتقاد شدید از تاکسیرانی سنندج

در جلسه ستاد بحران استانداری کردستان مطرح شد

انتقاد شدید از تاکسیرانی سنندج

0
کد خبر: 185

انتقاد شدید از تاکسیرانی سنندج

دادستان مرکز استان کردستان وظیفه سازمان تاکسیرانی را در مواقع بحران خطیر ارزیابی کرد و گفت: امتناع از سوار کردن مسافر و عدم رعایت نرخ مصوب از تخلفاتی است که به وضوح مشاهده می‌شود.
روژان پرس: در جلسه ستاد بحران استان کردستان از عملکرد سازمان تاکسیرانی سنندج به شدت انتقاد شد.
اولین منتقد استاندار کردستان بود. زارعی کوشا گفت: در شیوه مدیریت برخی مناطق و نواحی شهرداری سنندج باید تجدید نظر شود.
وی عملکرد خدمات‌رسانی تاکسیرانی را ضعیف توصیف کرد و با اشاره به اینکه با مدیران تابعه نباید مماشات کرد افزود: نباید اجازه داد که ضعف خدمات تاکسیرانی مجموعه نیروهای خدوم شهرداری را که علیرغم حقوق پایین به صورت شبانه‌روزی خدمات ارایه می‌کنند را زیر سوال ببرد.
دادستان مرکز استان کردستان نیز گفت: گرچه شهرداری در دو روز گذشته همزمان با بارش برف در استان به مردم خدمات‌رسانی کرده اما ارایه این خدمات در برخی مناطق مطلوب نبوده و نارضایتی مردم را به دنبال داشته است.
محمد جباری  وظیفه سازمان حمل و نقل و  تاکسیرانی را در مواقع بحران خطیر ارزیابی کرد و گفت: امتناع از سوار کردن مسافر و عدم رعایت نرخ مصوب از تخلفاتی است که به وضوح مشاهده می‌شود.
جباری نظارت و رسیدگی به فعالیت اصناف در زمان بحران را ضروری برشمرد و بر نهادینه کردن فرهنگ همیاری و همکاری در زمان بحران تاکید کرد.
دادستان مرکز استان کردستان با اشاره به اینکه هر گونه اختلال در نظام و فرایند توزیع اخلال در نظام عرضه محسوب می‌شود افزود: بازرسی و نظارت بر عرضه نامتعارف توزیع آرد و نان باید تشدید شود.
وی با بیان اینکه مسوولان باید در برابر مردم پاسخگو باشند یادآور شد: در صورت افزایش قیمت‌های غیرمنطقی در نانوایی‌ها قاطعانه باید با آنها برخورد شود.
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید