شنبه، 15 بهمن 1401
روژان پرس » اخبار » گویلیان جای خود را به مهرزاد داد

جابه‌جایی در میراث فرهنگی کردستان

گویلیان جای خود را به مهرزاد داد

0
کد خبر: 823

گویلیان جای خود را به مهرزاد داد

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور: استان کردستان در طول چند سال اخیر جهش بسیار خوبی را در سه حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی داشته است.
روژان‌پرس: مدیر کل هماهنگی امور استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور در سفر به کردستان منصور مهرزاد را به‌عنوان سرپرست میرا‌ث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان معرفی و از یعقوب گویلیان مدیر کل پیشین قدردانی کرد.
نادر زینالی اظهار کرد: تغییر و تحول از الزامات نظام اداری است و برای اینکه بتوانیم از تجربیات همکاران استفاده و در آنان ایجاد انگیزه کنیم، باید تغییرات و جابجایی‌هایی اعمال شود.
وی از یعقوب گویلیان به‌عنوان یکی از مدیران فعال، پرتلاش و با انگیزه در این مجموعه یاد کرد و افزود: استان کردستان در طول چند سال اخیر جهش بسیار خوبی را در سه حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی داشته است.
او با بیان اینکه این موفقیت مرهون تلاش و پشتکار صادقانه مدیرکل و کارکنان این مجموعه بوده است، عنوان کرد: از همکارانمان در استان کردستان انتظار داریم ضمن  تعامل کامل با مدیریت جدید، در راستای حفاظت از میراث گران‌بهای فرهنگی، توسعه صنعت گردشگری و ترویج صنایع‌دستی تلاش کنند.
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید