پنج شنبه، 3 اسفند 1402
روژان پرس » اخبار » مدیر کل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کردستان معرفی شد

با حضور نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور؛

مدیر کل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کردستان معرفی شد

0
کد خبر: 449

مدیر کل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کردستان معرفی شد

مدیرکل جدید بنیاد مسکن کردستان: استان نیازمند توسعه، عمران و آبادانی است و از هیچ تلاشی در راستای توسعه استان دریغ نخواهم کرد.
روژان پرس: سعید رسولی به عنوان مدیر کل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان کردستان معرفی شد.
به گزارش خبرنگار روژان، با حضور نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، مراسم تکریم و معارفه مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کردستان در سنندج برگزار شد.
اسماعیل زارعی کوشا، در این مراسم با بیان اینکه بنیاد مسکن در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و در طرح مسکن مهر کارنامه دارد اظهار داشت: توقع داریم در دوران جدید، استان کردستان بهره بیشتری از طرحها و پروژه‌های بنیاد مسکن داشته باشد. وی افزود: توافقاتی با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام شده و قرار است این نهاد به ساخت کنار گذر مریوان که از طرح‌های راهبردی کردستان است ورود کند و این مهم در سفر آتی رئیس جمهور به استان جزو مصوبات آمده و روند اجرایی به خود خواهد گرفت. وی گفت: کردستان در حوزه مقاوم سازی منازل روستایی بیش از ۱۰ درصد با میانگین کشور فاصله دارد و برای پرکردن این فاصله نیازمند کار و تلاش بیشتر هستیم.
مدیرکل جدید بنیاد مسکن کردستان در مراسم معارفه‌اش، کردستان را نیازمند توسعه، عمران و آبادانی دانست و گفت: از هیچ تلاشی در راستای توسعه استان دریغ نخواهم کرد.
رسولی خود را خادم و خدمتگذار مردم معرفی کرد و افزود: امروز در پیشگاه الهی پیمان می‌بندم تا جایی که در توان دارم به مردم استان خدمت کنم.
رضا قادری مدیرکل سابق بنیاد مسکن کردستان نیز گفت: تاکنون ۱۰۰ واحد مسکن محرومین با اختصاص هفت میلیارد تومان از محل مصوبات سفر رهبری در استان اجرایی شده است.
در این مراسم از خدمات ۱۰ ساله رضا قادری تقدیر و سعید رسولی حکم مسئولیت خود را دریافت کرد.
کلید واژه ها:
بنیاد مسکن سعید رسولی
دسته بندی: اخبار / اجتماعی / کردستان
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید