rojanpress.ir | كم‌كاری از هیچ مدیری را قبول نخواهم كرد

كم‌كاری از هیچ مدیری را قبول نخواهم كرد

روژان پرس: شهردار سنندج گفت: کار تیمی و محله‌محوری در مدیریت شهر به منظور ارائه خدمات بهتر و عادلانه به شهروندان ملاک عمل در شهرداری سنندج است.
سیدانور رشیدی در جلسه شورای اداری که با حضور روسای سازمان‌ها و مدیران شهرداری مناطق در دفتر شهردار برگزار شد، با تاکید براینکه شورای اداری شهرداری با رویکرد جدید در سالجاری دنبال می‌شود، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته کل روسای سازمان‌های شهرداری و مدیران شهرداری نحوه عملکرد برنامه و اقدامات خود را در این شورا ارائه خواهند کرد.
وی تصریح کرد: سعی خواهیم کرد با تولید ثروت و هدایت نقدینگی مردم و اجرای پروژه‌های درآمدزا بستر انجام کارهای بزرگ در حوزه عمران شهری در سطح سنندج را فراهم کنیم.
شهردار سنندج با بیان اینکه انتظار کار جهادی و تلاش مضاعف از تک تک همکاران داریم و در این زمینه بدون تعارف عمل خواهیم کرد، افزود: هیچ نوع کم کاری در زمینه خدمت رسانی به مردم را بر نمی‌تابیم و با کسانی که بخواهند توپ کم‌کاری خود را در زمین دیگران بندازند برخورد خواهیم کرد.
وی خواستار شناسایی مشکلات و برنامه‌ر‌یزی و تصمیم‌گیری مناسب بر اساس اولویت‌ها در هر منطقه شد و عنوان کرد: در هر حوزه مشکلی که وجود دارد بی‌تعارف در جلسات شورای اداری مطرح شود تا با برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم زمینه رفع این مشکلات و خدمت رسانی بهتر را به مردم فراهم سازیم.
به گفته شهردار سنندج، مهمترین هدف از برگزاری جلسات شورای اداری و رویه جدید این شورا در سالجاری ایجاد هماهنگی بیشتر مجموعه برای رسیدن به اهداف در حوزه خدمات رسانی به مردم است.
وی با تاکید براینکه هیچ مدیری در مجموعه شهرداری به مدیر دیگر برتری ندارد مگر در تلاش، خدمت و عملکرد موفقی که داشته باشد، افزود: کوچکترین اقدام و عملکرد هر حوزه در ارزشیابی آن لحاظ خواهد شد از این رو انتظار کار و تلاش همه جانبه داریم.
شهردار سنندج اضافه کرد: از پیشنهادهای خوب در حوزه رفع مشکلات ترافیکی، جذب سرمایه گذاری، خدمات شهری و غیره استقبال خواهیم کرد.
وی با اشاره به اینکه دیدگاه ما در مدیریت شهر محله محور است، گفت: شهرداران باید اشرافیت کامل به محلات و منطقه حوزه مدیریتی خود داشته باشند تا در زمان تصمیم گیری و تصمیم‌سازی‌ها در حوزه‌های مختلف بهترین عملکرد و خروجی را شاهد باشیم.
شهردار سنندج اضافه کرد: شناسایی مشکلات و ظرفیت‌هایی هر منطقه و محلات به منظور برنامه ریزی اصولی در حوزه های مختلف ضروری است.
وی در ادامه با بیان اینکه خدمت رسانی صادقانه و بیشتر به مردم و حسن استفاده از زمان با توجه به محدود بودن فصل عمرانی را مورد تاکید قرار داد و گفت: امروز نیازمند کار جهادی در مجموعه برای بازگرداندن اعتماد مردم هستیم.
رشیدی افزود: شهرداری دستگاه عریض و طویلی است که گستره خدمات رسانی و ارتباط آن با جامعه زیاد است و مردم ارتباطات تنگاتنگی در زمینه های مختلف با این مجموعه دارند.
شهردار سنندج همفکری و حمایت از یکدیگر در کار تیمی را ضروری خواند و گفت: روحیه کار تیمی باید در بین تک تک کارکنان مجموعه شهرداری نهادینه شود.
وی با تاکید براینکه بحث سرمایه گذاری، رفع مشکلات ترافیکی، ارائه خدمات، فرهنگی و اجتماعی و غیره به ویژه در مناطق کم برخوردار باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد، گفت: توسعه فضای سبز و بهسازی معابر و غیره باید به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار شهرداری نواحی قرار گیرد.
شهردار سنندج اضافه کرد: نقاط قوت و ضعف هر کدام از محلات باید از سوی شهرداری مناطق کاملا شناسایی و در زمینه رفع مشکلات و بهره گیری از نقاط قوت در راستای خدماترسانی بیشتر باید بهره گرفته شود.
وی اضافه کرد: براساس ظرفیت و طرح تفصیلی هر منطقه باید زمینه سرمایه‌گذاری برای ایجاد درآمد پایدار شهرداری‌های و و اجرای پروژه‌های بزرگ عمرانی فراهم شود.
وی با بیان اینکه عملکرد هر یک از شهرداری‌های مناطق باید به صورت کاملا شفاف در رسانه‌ها و فضای مجازی به محضر مردم برسد، گفت: در این راستا انتظار داریم که مجموعه روابط عمومی شهرداری به صورت منظم در زمینه اطلاعرسانی اقدامات و از ظرفیت های مختلف رسانه کمال بهره را ببرد.
19 اردیبهشت 1401, 12:54
بازگشت