rojanpress.ir | بعضی‌ها می‌خواستند وضعیت کردستان را بحرانی نشان دهند

بعضی‌ها می‌خواستند وضعیت کردستان را بحرانی نشان دهند

روژان‌پرس: وزیر کشور گفت: تدابیر و مدیریت خوب استاندار کردستان مشکلات را به حداقل رساند.
احمد وحیدی دیروز سه‌شنبه در جلسه ستاد پیگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان در استانداری گفت: از شروع بارش‌ها به‌صورت مستمر با استاندار در ارتباط بودم و مشکلات را رصد می‌کردم. خوشبختانه در ایام بارش‌ها هیچ مشکل و تصادفی نداشتیم.
وزیر کشور از راهداری و مجموعه دستگاه‌های خدمات‌رسان که توانستند شرایط را به خوبی مدیریت کنند، قدردانی کرد و گفت: بعضی افراد و جریان‌ها تلاش داشتند که وضعیت استان را بحرانی نشان دهند که ناکام ماندند!
وی افزود: خوشبختانه نیازهای اساسی مردم در شرایط بارش سنگین برف به خوبی تامین شد و این حاصل کار شبانه روزی و تدابیر اندیشیده شده از قبل بوده است.
وزیر کشور اظهار کرد: تدبیر و عمل خوب و مومنانه و یکپارچه‌ای که توسط دستگاه‌ها انجام شده اجازه‌ نداد تا غمی بر چهره مردم بشیند، هرچند  کاستی‌هایی نیز وجود داشت.
وی افزود: ماشین‌آلات سنگین مورد نیاز استان را با تخصیص اعتبار مورد نیاز تامین می‌کنیم و علاوه بر آن برای جبران برخی خسارت‌ها و رفع کاستی‌ها اعتبار قابل توجهی را به استان اختصاص خواهیم داد.
وزیر کشور با بیان اينکه شهرداری‌ها باید با کمک گرفتن از خود مردم مشکلات آنان را به حداقل ممکن برسانند، افزود: اعتقاد دارم که روی نقش‌آفرینی مردم باید حساب ویژه باز کنیم، و نباید از این ظرفیت بزرگ غافل بود.
وزیر کشور همچنین از کمک نهادهای نظامی در بارش برف اخیر قدردانی کرد.
در این جلسه ابتدا استاندار کردستان گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته طی یک هفته اخیر را ارائه کرد و در ادامه شماری از مدیران ادارات و دستگاه‌های خدمات‌رسان و نهادهای انقلابی نیز به بیان عملکرد خود در جریان بارش‌های اخیر پرداختند.
6 بهمن 1400, 09:01
بازگشت