rojanpress.ir | اختصاص ۶ میلیارد تومان اعتبار برای مدیریت بحران کنونی کردستان

اختصاص ۶ میلیارد تومان اعتبار برای مدیریت بحران کنونی کردستان

روژان‌پرس: نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس، گفت: ۶ میلیارد تومان اعتبار برای مدیریت بحران کنونی در استان کردستان به‌ویژه شهرستان‌های مریوان و سروآباد اختصاص یافت.
به‌گزارش خبرگزاری خانه ملت، شیوا قاسمی‌پور در تشریح وضعیت شهرستان‌های مریوان و سروآباد پس از بارش‌ برف سنگین، گفت: پس از بارش‌ برف سنگین در شهرستان‌های مریوان و سروآباد در دیداری با نجار رئیس مدیریت بحران کشور میزان امادگی مقابله با بحران‌های احتمالی در استان کردستان مورد بررسی قرار گرفت.
نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر وتشکر از مردم مریوان و سروآباد، عوامل شهرداری، راهداری و نیروهای داوطلب مردمی در همراهی برای حل بحران یک هفته گذشته خواستار توسعه و نوسازی واحدهای موتوری به‌ویژه در شهرداری‌ها و راهدارخانه‌ها شد و افزود: پس از بارش برف سنگین در مریوان مردم ما با صبوری فراوان علی‌رغم مشکلات متعدد سنگ تمام گذاشتند.
 وی ادامه داد: نیاز است که مدیریت بحران به‌ویژه در حوزه‌های نوسازی واحدهای موتوری، صنعت و معدن، وزارت‌خانه نیرو، راهداری‌ها و... با جدیت تمام دنبال شود و متولیان مقابله با بحران با نظارت استاندار کردستان به عنوان فرمانده مقابله با بحران با امکانات فعلی هرچه سریعتر نسبت به تسهیل فرآیند عبور و مرور در شهر و روستاها اقدام کند.
قاسمی‌پور اضافه کرد: پیرو وعده رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، مبلغ ۶ میلیارد تومان اعتبار جهت نوسازی، بررسی خسارت‌ها و حل مشکلات عدیده بحران در کردستان باتوجه به اتفاقات یک هفته اخیر اختصاص یافت که امیدواریم مدیریت بحران استان کردستان با برنامه‌ریزی دقیق؛ مشکلات شهروندان گرانقدر را مرتفع کند.
6 بهمن 1400, 01:35
بازگشت