یکشنبه، 13 فروردین 1402
روژان پرس » اخبار » نمایشگاه گردشگری تهران برای ما یک فرصت طلایی است

منصور مهرزاد در جمع نمایندگان بخش دولتی و خصوصی:

نمایشگاه گردشگری تهران برای ما یک فرصت طلایی است

0
کد خبر: 824

نمایشگاه گردشگری تهران برای ما یک فرصت طلایی است

استان کردستان با حضور در پنج کمیته و برگزاری پنج میز گردشگری شامل میز گردشگری موسیقی، اکوتوریسم، گردشگری روستایی و عشایری، گردشگری خرید و کاری و گردشگری میراث ناملموس حضوری پررنگ و فعال خواهد داشت.
روژان‌پرس: سرپرست میراث فرهنگی کردستان خطاب به دست‌اندرکاران شرکت‌ها و موسسات گردشگری و صنایع دستی گفت: در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی تهران فعالانه شرکت کنید.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان کردستان، منصور مهرزاد در جلسه هماهنگی  که با حضور نمایندگان بخش دولتی و خصوصی استان برگزار شد، با تاکید بر معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان در نمایشگاه بین‌المللی تهران گفت: این رویداد فرهنگی فرصتی بسیار مناسب برای سرمایه‌گذاری و ارتباط با بازارهای بین‌المللی است.
 وی حضور فعال نمایندگان شرکت‌ها و موسسات گردشگری و صنایع دستی استان در نمایشگاه مذکور را برای معرفی هرچه بیشتر ظرفیت‌‎ها و جاذبه‎‌های گردشگری منطقه بسیار موثر دانست و افزود: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته انتظار می‌رود امسال با کیفیت بیشتری در این نمایشگاه حضور داشته باشیم.
او یادآور شد: برگزاری همزمان نمایشگاه گردشگری و صنایع‌دستی می‌تواند فرصتی مناسب برای معرفی توانمندی‌های فعالان حوزه گردشگری و هنرمندان عرصه صنایع‌دستی باشد.
معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری کردستان هم از اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در این نمایشگاه خبر داد و گفت: استان کردستان با حضور در پنج کمیته و برگزاری پنج میز گردشگری شامل میز گردشگری موسیقی، اکوتوریسم، گردشگری روستایی و عشایری، گردشگری خرید و کاری و گردشگری میراث ناملموس حضوری پررنگ و فعال خواهد داشت.
آرمان وطن‌دوست اظهار امیدواریم کرد با همکاری و همراهی فعالان بخش خصوصی بتوانیم ضمن معرفی توانمندی‌های استان، زمینه جذب گردشگر به کردستان را بیش از پیش فراهم کنیم.
شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تهران از  ۱۸ لغایت ۲۱ بهمن‌ماه سال‌جاری با همکاری شرکت اوای موفق ایرانیان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید