جمعه، 7 بهمن 1401
روژان پرس » اخبار » ساختمان‌های احداثی در اراضی تصرفی تعیین تکلیف می‌شوند

مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان:

ساختمان‌های احداثی در اراضی تصرفی تعیین تکلیف می‌شوند

0
کد خبر: 755

ساختمان‌های احداثی در اراضی تصرفی تعیین تکلیف می‌شوند

راه و شهرسازی کردستان: با توجه به اینکه قانونگذار پایان سال جاری را به عنوان آخرین مهلت تعیین تکلیف اراضی تصرفی اعلام کرده، متقاضیان برای بهره‌مندی ازمزایای آئین نامه اجرایی قانون مذکور باید قبل از اتمام مهلت اجرای مصوبه هیأت وزیران درخواستهای خود را به همراه مدارک و مستندات به ادارات راه‌ وشهرسازی شهرستانهای تابعه استان ارائه نمایند.
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان از تعیین تکلیف ساختمان‌های احداثی در اراضی ملی تحت مالکیت دولت در شهرهای استان کردستان خبر داد.
جهانگیر الیاسی اظهار کرد: در اجرای آئین‌نامه بند «ک»تبصره۱۱ قانون بودجه سال ۱۴۰۱  (موضوع تعیین تکلیف ساختمان‌های احداثی در اراضی ملی که قبل از تاریخ 01/01/1394تصرف شده )، ساختمان‌های احداثی در راضی تصرفی تعیین تکلیف می‌شوند.
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان افزود: شهروندان کردستانی می‌توانند با مراجعه به اداره‌های راه وشهرسازی در شهرستان‌های استان باتشکیل پرونده و طی مراحل قانونی در صورت داشتن شرایط لازم نسبت به تعیین تکلیف این اراضی اقدام کنند.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه قانونگذار پایان سال جاری را به عنوان آخرین مهلت تعیین تکلیف اراضی تصرفی اعلام کرده، متقاضیان برای بهره‌مندی ازمزایای آئین نامه اجرایی قانون مذکور باید قبل از اتمام مهلت اجرای مصوبه هیأت وزیران درخواستهای خود را به همراه مدارک و مستندات به ادارات راه‌ وشهرسازی شهرستانهای تابعه استان ارائه نمایند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان ادامه داد: در پایان مهلت اعلام شده ده درخواست‌های متقاضیان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید