پنج شنبه، 10 آذر 1401
روژان پرس » اخبار » استقرار بیمارستان صحرایی ۵۰ تخت خوابی در مرز باشماق

استقرار بیمارستان صحرایی ۵۰ تخت خوابی در مرز باشماق

0
کد خبر: 679

استقرار بیمارستان صحرایی ۵۰ تخت خوابی در مرز باشماق

پایگاه سیار فوریت های پزشکی و درمانگاه های مستقر در بیمارستان سیار شهید ماموستا محمد شیخ الاسلام دارای تجهیزات پیشرفته و با بهره مندی از پرسنل مجرب درمانی، بهداشتی و فوریتی آماده ارائه خدمات با کیفیت با زائرین است.
پایگاه سیار فوریت‌های پزشکی و دو درمانگاه در بیمارستان ۵۰ تخت خوابی شهید ماموستا محمد شیخ الاسلام در مرز بین المللی باشماق مریوان با هدف ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و اورژانسی به زائرین اربعین حسینی، راه‌اندازی شد.
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: این دانشگاه پایگاه سیار فوریت های پزشکی و 2 درمانگاه (به تفکیک برای بانوان و آقایان) در بیمارستان سیار ۵۰ تخت خوابی شهید محمد شیخ الاسلام را در مرز بین المللی باشماق مریوان مستقر و تا بازگشت کامل زوار فعال است.
فرزام بیدارپور افزود: این پایگاه و درمانگاه های سیار علاوه بر پایگاه ها و مراکز ارائه خدمات سلامت که از قبل وجود داشته و مشغول ارائه خدمات بودند، فراهم شد.
‌وی اظهار کرد: پایگاه سیار فوریت‌های پزشکی و درمانگاه های مستقر در بیمارستان سیار شهید ماموستا محمد شیخ الاسلام دارای تجهیزات پیشرفته و با بهره مندی از پرسنل مجرب درمانی، بهداشتی و فوریتی آماده ارائه خدمات با کیفیت با زائرین است.
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید