دوشنبه، 3 مهر 1402
روژان پرس » اخبار » رئیس شورای سنندج: منکر مشکلات نیستیم اما به مدیریت شهردار باور داریم

در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

رئیس شورای سنندج: منکر مشکلات نیستیم اما به مدیریت شهردار باور داریم

0
کد خبر: 631

رئیس شورای سنندج: منکر مشکلات نیستیم اما به مدیریت شهردار باور داریم

فرهاد میمنت‌آبادی: توسعه فضاهای رفاهی، تفریحی و ورزشی و ایجاد بسترهای لازم برای خدمات هرچه بیشتر به شهروندان به عنوان یک اصل مهم در این دوره از فعالیت شورا و شهرداری سنندج مورد توجه قرار گرفته است.
روژان‌پرس: رئیس شورای اسلامی شهر سنندج گفت: شهرداری عرصه فوق العاده وسیع و پرکاری است لذا خبرنگاران باید جدای از انعکاس اقدامات، به عنوان یک مشاور در کنار شورا و شهرداری باشند.
فرهاد میمنت آبادی در مراسم تجلیل از خبرنگاران  با عنوان اینکه توسعه در ابعاد مختلف دست‌رنج خبرنگار است، گفت: مهندسی افکار عمومی توسط رسانه انجام می‌شود و موتور محرکه رسانه خبرنگاران هستند.
وی خبرنگاری را یکی از سخت‌ترین و پرمشقت‌ترین مشاغل دانست و گفت: خبرنگاران در تمام شرایط سخت حضور و تمام توان خود را برای فراهم کردن بسترهای توسعه بکار می بندند.
وی اضافه کرد: منکر مشکلات نیستیم و شهروندان هنوز با مشکلات عدیده‌ای مانند ترافیک و بو و طعم بد آب شرب روبه‌رو هستند و معابر ما در قامت شهروندان تعریف نشده است. به همین دلیل ما حضور شهردار فعلی سنندج که چهار دوره تجربه شورای را در کارنامه دارد برای شورای شهر حیثیتی می‌دانیم. به مدیریت وی باور داریم و تمام قد در کنار شهردار سنندج هستیم.
وی با بیان اینکه شهروندان شهر فرهنگی سنندج سزاوار بهترین خدمات در تمام حوزه‌ها هستند، گفت: مشکلات مختلف در حوزه ترافیک داریم که برنامه‌های مختلفی برای رفع آن در دست اقدام است.
به گفته وی، توسعه فضاهای رفاهی، تفریحی و ورزشی و ایجاد بسترهای لازم برای خدمات هرچه بیشتر به شهروندان به عنوان یک اصل مهم در این دوره از فعالیت شورا و شهرداری سنندج مورد توجه قرار گرفته است.
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید