جمعه، 14 بهمن 1401
روژان پرس » اخبار » افزایش دو برابری قیمت خرید تضمینی گندم

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان خبر داد؛

افزایش دو برابری قیمت خرید تضمینی گندم

0
کد خبر: 365

افزایش دو برابری قیمت خرید تضمینی گندم

مجموعه جهاد کشاورزی با تمام توان  از کشاورزان به عنوان ضامن امنیت غذایی کشور حمایت خواهد کرد و این مهم در راستای نظر ریاست جمهوری و حمایت وی از کشاورزان و پایداری امنیت غذایی کشور است.  
روژان پرس: رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: با حمایت ویژه دولت و افزایش قیمت خرید گندم، انگیزه کشاورزان برای افزایش تولید گندم بیشتر خواهد شد و این موضوع در راستا سیاست‌های کلی کشور و توصیه‌های رهبرانقلاب خواهد بود.  
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان پیمان اسکندری اظهار داشت: علاوه براین این افزایش قیمت خرید تضمینی گندم باتوجه به اهمیت بخش کشاورزی در تولید، اشتغال و ایجاد امنیت غذایی حرکتی قابل تقدیر از سوی وزارت جهادکشاورزی بود.  
 وی اضافه کرد: مجموعه جهاد کشاورزی با تمام توان  از کشاورزان به عنوان ضامن امنیت غذایی کشور حمایت خواهد کرد و این مهم در راستای نظر ریاست جمهوری و حمایت وی از کشاورزان و پایداری امنیت غذایی کشور است.  
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان افزود: جامعه ای که بخواهد مستقل باشد و سر نوشت خودش را با دست خود رقم بزند، باید اول در کشاورزی استقلال داشته و بتواند محصولات مورد نیاز مردمش را  تولید کند.  
وی ادامه داد: با حمایت ویژه دولت و افزایش قیمت خرید گندم، انگیزه کشاورزان برای افزایش تولید گندم بیشتر خواهد شد و این موضوع در راستا سیاست‌های کلی کشور و توصیه‌های رهبرانقلاب خواهد بود.  
ریس سازمان جهادکشاورزی استان کردستان اظهار داشت: دو برابر شدن قیمت خرید تضمینی گندم اتفاق مهم است چراکه این موضوع با خودکفایی و امنیت غذایی کشور ارتباط مستقیم دارد و امیدواریم با حمایت های وزارت جهادکشاورزی و تلاش کشاورزان زحمت کش در آینده شاهد رسیدن به اهداف عالی در بخش کشاورزی باشیم.
هیئت وزیران به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور، قیمت خرید تضمینی گندم برای سال ۱۴۰۱ را مبلغ ۱۱۵ هزار ریال تعیین کرد که از این میزان، مبلغ ۱۰۵ هزار ریال به عنوان اصل قیمت تعیین شده و ۱۰ هزار ریال به عنوان هدیه تحویل در نظر گرفته شد.
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید