پنج شنبه، 10 آذر 1401
روژان پرس » اخبار » معرفی اسماعیل احمدی به‌عنوان سرپرست فرمانداری مریوان

معرفی اسماعیل احمدی به‌عنوان سرپرست فرمانداری مریوان

0
کد خبر: 342

معرفی اسماعیل احمدی به‌عنوان سرپرست فرمانداری مریوان

مهدی رمضانی: انتطار ما از فرماندار جدید این است که گفتمان دولت سیزدهم را محور کارهای خود قرار دهد و عدالت‌محوری، پاک‌دستی و ضد فساد بودن را در همه مراحل خدمت خود مدنظر داشته باشد.
روژان‌پرس: طی مراسمی اسماعیل احمدی به عنوان سرپرست فرمانداری مریوان معرفی شد.
در این مراسم معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با اشاره به استعدادهای شهر مرزی مریوان  در بخش‌های تجارت و ترانزیت کالا، کشاورزی، صنعتی، آب و زمین‌های حاصلخیز است بر استفاده از این ظرفیت‌ها برای اشتغال جوانان و بهبود معیشت مردم تاکید کرد.
مهدی رمضانی افزود: انتطار ما از فرماندار جدید این است که گفتمان دولت مردمی سیزدهم را محور کارهای خود قرار دهد و عدالت‌محوری، پاک‌دستی و ضد فساد بودن را در همه مراحل خدمت خود مدنظر داشته باشد.
احمدی، سرپرست فرمانداری مریوان هم گفت: در پرتو فعال کردن روابط مستحکم با اقلیم کردستان عراق می‌توان شاهد توسعه فراگیر در منطقه بود، البته این مهم نیازمند این است که اقلیم کردستان عراق نیز در زمینه ایجاد منطقه ویژه اقتصادی و آزاد تجاری هزینه کند.
وی اظهارداشت: بسیاری از کارها در حوزه‌های کشاورزی و صنعت و دیگر بخش‌ها فقط نیازمند پول و اعتبار نیست، بلکه با انگیزه هم می‌توان موتور پیشران توسعه مریوان را به حرکت درآورد.
در این مراسم از زحمات فرماندار پیشین، آرتیکاس اقبال قدردانی شد.
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید