جمعه، 7 بهمن 1401
روژان پرس » اخبار » فارغ از نگاه سليقه‌ای و سياسی برای توسعه استان تلاش خواهم كرد

ارسلان ازهاری:

فارغ از نگاه سليقه‌ای و سياسی برای توسعه استان تلاش خواهم كرد

0
کد خبر: 304

فارغ از نگاه سليقه‌ای و سياسی برای توسعه استان تلاش خواهم كرد

مدير امور استان‌ها و توسعه منطقه‌ای سازمان برنامه و بودجه كشور: آقای ازهاری سال‌ها تجربه گرانسنگ در حوزه مديريتی و برنامه‌ريزی دارند و از سرمايه‌های ارزشمند استان كردستان به شمار می‌آيند.
روژان‌پرس: رييس جدید سازمان مديريت و برنامه‌ريزی كردستان گفت: در دوره جديد به‌دور از نگاه سليقه‌ای و سياسی برای توسعه استان و جذب سرمايه‌گذاری و ايجاد اشتغال تلاش خواهيم كرد و رويكرد سازمان برنامه و بودجه كشور و سازمان مديريت و برنامه‌ريزی استان كردستان، نقش‌آفرينی در روند توسعه خواهد بود.
ارسلان ازهاری روز يكشنبه ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۰ در مراسم آغاز به‌کار خود افزود: خرسندم که "توسعه" به شعار محوری اركان اداری و اجرايی استان تبديل شده است.
وی توان كارشناسی سازمان مديريت و برنامه‌ريزی كردستان را ظرفیتی خوب برای استان دانست و افزود: این توان کارشناسی باید در خدمت توسعه متوازن و پایدار کردستان قرار گیرد.
وی سازمان مديريت و برنامه‌ريزی را چشم تيزبين، مغز متفكر و قلب تپنده استان دانست و افزود: با رعايت قانونمندی و تعامل مثبت و سازنده با دستگاه‌های اجرايی استان راه توسعه کردستان را هموار خواهیم کرد.
ارسلان ازهاری به نكات حائز اهميت در لايحه بودجه سال ۱۴۰۱ اشاره کرد و گفت: تشكيل صندوق‌های توسعه استانی، افزايش بهره‌وری، اصلاح ساختار بودجه‌ريزی، تلاش در جهت ارتقای درامد سرانه استان، تحقق رشد اقتصادی ۸درصدی و سوق دادن اعتبارات استان به سوی فعاليت‌های اقتصادی از مهمترين ماموريت‌های لايحه بودجه سال آینده است كه سازمان مديريت وبرنامه‌ريزی استان كردستان برای تحقق آنها تلاش خواهد كرد.
وی از صاحب‌نظران توسعه و سازمان برنامه و بودجه كشور خواست سازمان مديريت و برنامه‌ريزی استان را ياری دهند.
در این مراسم مدير امور استان‌ها و توسعه منطقه‌ای سازمان برنامه و بودجه كشور نیز با اشاره به صندوق‌های توسعه استانی در لايحه بودجه سال ۱۴۰۱ گفت: اين صندوق‌ها نقش مهمی در روند توسعه استان‌ها خواهند داشت.
نعمتی از بهرام نصراللهی‌زاده قدردانی و ارسالان ازهاری را به‌عنوان رييس جديد سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان معرفی كرد.
وی گفت: آقای ازهاری سال‌ها تجربه گرانسنگ در حوزه مديريتی و برنامه‌ريزی دارند و از سرمايه‌های ارزشمند استان كردستان به شمار می‌آيند كه در دوره جديد با تجربه‌های مديريتی ملی و جديد به استان كردستان آمده‌اند.
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید