دوشنبه، 3 مهر 1402
روژان پرس » اخبار » سنندج در تدارک استقبال از مسافران نوروزی

شهردار خبر داد؛

سنندج در تدارک استقبال از مسافران نوروزی

0
کد خبر: 287

سنندج در تدارک استقبال از مسافران نوروزی

رشیدی گفت: با آماده‌سازی سطح شهر و اجرای طرح‌های زیبا و برگزاری جشن‌های ماندگار خاطرات خوشی را برای شهروندان و مهمانان نوروزی در سال نو فراهم می‌کنیم.
روژان پرس: شهردار سنندج با اشاره به آماده‌سازی سطح شهر و اجرای طرح‌های زیبا و برگزاری جشن‌های ماندگار گفت: پس از دو سال توقف مسافرت‌ها به علت شیوع ویروس کرونا امیدواریم در تعطیلات نوروزی خاطرات خوشی را برای شهروندان و مهمانان نوروزی فراهم کنیم.
به گزارش روژان پرس، سیدانور رشیدی در جلسه ستاد استقبال از نوروز، افزود: در 2 سال اخیر به واسطه شیوع ویروس کرونا سفرهای نوروزی انجام نمی‌شد و محدودیت‌های کرونایی هم مانع از بسیاری از فعالیت‌ها شد.
وی اظهار کرد: با توجه به اینکه امسال احتمال سفرهای نوروزی هست و اینکه سنندج هم به عنوان شهر خلاق موسیقی میزبان مهمانان نوروزی است، پس باید نسبت به آماده سازی سطح شهر اقدامات مناسب انجام شود.
شهردار سنندج افزود: شهرداری‌ها هر ساله در راستای استقبال از سال نو مجموعه اقداماتی را در راستای زیباسازی و نورپردازی سطح شهر در دستور کار قرار می‌دادند که امسال بسیار متفاوت‌تر از گذشته این برنامه‌ها را انجام خواهیم داد.
رشیدی ادامه داد: رفع مشکلات ورودی‌های سطح شهر یکی از مهمترین مواردی است که شهرداری مناطق نسبت به پاکسازی نخاله‌های ساختمانی و نصب المان‌های موضوعی و زیبا سازی آن اقدام کنند.
وی یادآور شد: نظافت و رفت و روب سطح شهر، لکه‌گیری معابر اصلی، گل‌کاری میادین و پارک‌های سطح شهر، رفع مشکلات سرویس بهداشتی پارک‌ها، رنگ‌آمیزی جداول، خط‌کشی معابر و نصب علائم ترافیکی، رفع مشکل روشنایی پارک‌ها، نورپردازی زیبای سطح شهرپ، نصب پرچم‌های رنگارنگ از جمله اقداماتی است که در راستای آماده‌سازی سطح شهر اجرا می‌شود.
شهردار سنندج بیان کرد: نصب المان‌های متناسب با شهر خلاق موسیقی و پایتخت کتاب ایران از جمله موضوع‌هایی است که امسال در راستای معرفی این شهر به گردشگران و مهمانان نوروزی صورت می‌پذیرد.
رشیدی گفت: با آماده‌سازی سطح شهر و اجرای طرح‌های زیبا و برگزاری جشن‌های ماندگار خاطرات خوشی را برای شهروندان و مهمانان نوروزی در سال نو فراهم می‌کنیم.
دسته بندی: اخبار / اجتماعی / کردستان
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید