دوشنبه، 3 مهر 1402
روژان پرس » اخبار » بازداشت 2 عضو شورای شهر مهاباد به اتهام زمین‌خواری

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی خبر داد:

بازداشت 2 عضو شورای شهر مهاباد به اتهام زمین‌خواری

0
کد خبر: 23

بازداشت 2 عضو شورای شهر مهاباد به اتهام زمین‌خواری

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی از دستگیری وبازداشت دو عضو شورای شهر مهاباد و دو نفر از کارمندان شهرداری این شهر به اتهام شکل‌گیری باند سازمان‌یافته برای تملک اراضی ملی خبر داد.

 سرویس آذربایجان غربی: رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی از دستگیری وبازداشت دو عضو شورای شهر مهاباد و دو نفر از کارمندان شهرداری این شهر به اتهام شکل‌گیری باند سازمان‌یافته برای تملک اراضی ملی خبر داد.

به گزارش روژان‌پرس، ناصر عتباتی افزود: تعدادی از اعضای شورای شهر مهاباد به صورت سازمان‌یافته با همکاری تعدادی از کارکنان شهرداری این شهر اقدام به سند‌سازی برای تملک اراضی ملی و دولتی می‌کردند که با هماهنگی اداره اطلاعات و دادستانی مهاباد شناسایی و دستگیر شدند.

عتباتی ادامه داد: متهمان با صدور قرار قانونی بازداشت و روانه زندان شدند.

 رئیس دادگستری استان با هشدار به غارتگران حقوق عامه و بیت المال تاکید کرد: پرچم فسادستیزی در دستگاه قضایی استان برافراشته است و اجازه کوچکترین دست‌درازی وتجاوز به حقوق بیت المال و مردم را به این سوداگران نخواهیم داد. 

تابستان سال قبل در پی دستگیری 6 عضو شورای شهر، 11 نفر از کارمندان شهرداری مهاباد، 2 نفر از کارمندان راه و شهرسازی و یک نفر از کارمندان فرمانداری مهاباد به اتهام مالی در پرونده فساد شورا و شهرداری، 6 عضو  شورای اسلامی شهر مهاباد در حبس، استعفا دادند و با استعفای 2 عضو علی‌البدل نیز، شورای اسلامی دور پنجم شهر مهاباد کلا منحل شد.

شورای دور ششم نیز به تازگی چهل و پنجمین شهردار این شهر را انتخاب کرده بود و اخیرا دو تن از اعضای آن دستگیر شده‌اند.
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید