جمعه، 10 آذر 1402
روژان پرس » اخبار » به جای لغو پروانه تاکسی‌ها حکم مدیر تاکسیرانی سنندج را لغو کنید

آقای شهردار؛

به جای لغو پروانه تاکسی‌ها حکم مدیر تاکسیرانی سنندج را لغو کنید

0
کد خبر: 193

به جای لغو پروانه تاکسی‌ها حکم مدیر تاکسیرانی سنندج را لغو کنید

حال که اوضاع عادی شده بهتر است شرایطی فراهم شود این سازمان در سایه، گزارش اقدامات خود و نحوه نظارت بر امر جابجایی مسافران و بنابه آمار نحوه کار تعداد 3000 دستگاه تاکسی را به مردم که نه؛ لااقل به مقامات ارشد استان ارائه دهد.
روژان پرس: این روزها بحران خدمات‌رسانی به شهروندان در سنندج در راس خبرها قرار دارد و هر کسی به فراخور بضاعت خود تا آنجا که توانست در خطابه‌های حضوری بر زبان جاری کرد و یا در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر نمود.
مشکلات متعددی در این روزهای پربرف و سرد سال دامنگیر شهروندان بود؛ از صف نان گرفته تا تهیه اقلام مورد نیاز و رفت‌و آمدهای سخت در معابر تنگ و باریک؛ اما تقریبا بیت‌الغزل مشکلات امر جابجایی شهروندان بود؛ نکته‌ای که هم استاندار و هم دادستان مرکز استان در یکی از جلسات ستاد بحران استانداری به صراحت بدان اشاره کردند. حتی دادستان این را هم گفت که تخلفات چه در اخذ اضافه بر تعرفه یا سوار نکردن مسافران در بین تاکسی‌های سنندج مشاهده شده است.
شهردار سنندج نیز اگرچه روز بعد این جلسه به سطح شهر رفت و در محله کانی‌کوزله به بهانه توقف چند دستگاه تاکسی، لغو پروانه 30 دستگاه تاکسی را رسانه‌ای کرد اما در هیچ جایی اسمی از سازمان تاکسی‌رانی سنندج برده نشد. درست است متولی این سازمان عریض و طویل شخص شهردار است اما این سازمان قطعا مسئول دارد و باید در قبال انتقادات هم پاسخگو باشد.
مشکلات تاکسی‌رانی سنندج به امروز و فردا بر نمی‌گردد؛ سالهاست که در قبال تخلفات آشکار تعدادی محدود راننده تاکسی، هیچ واکنشی نشان نداده است. کاش آقای شهردار به جای لغو پروانه تاکسی‌ها حکم رئیس تاکسیرانی سنندج را به دلیل اهمال‌های متعدد لغو می‌کرد.
حال که اوضاع عادی شده بهتر است شرایطی فراهم شود این سازمان در سایه گزارش اقدامات خود و نحوه نظارت بر امر جابجایی مسافران و بنابه آمار نحوه کار تعداد 3000 دستگاه تاکسی را به مردم که نه؛ لااقل به مقامات ارشد استان ارائه دهد.
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید