جمعه، 7 بهمن 1401
روژان پرس » اخبار » استاندار: جریان مدیریتی کردستان در تراز انقلاب نیست

در گردهمایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب مطرح شد

استاندار: جریان مدیریتی کردستان در تراز انقلاب نیست

0
کد خبر: 136

استاندار: جریان مدیریتی کردستان در تراز انقلاب نیست

زارعی کوشا، یکی از نقاط ضعف در استان را مظلوم واقع شدن جریان انقلاب در مدیریت‌ها عنوان کرد و برای جبران این نقیصه بر جوان‌گرایی تاکید کرد.
سنندج- خبرنگار روژان‌پرس: استاندار کردستان یکی از نقاط ضعف در استان را مظلوم واقع شدن جریان انقلاب در مدیریت‌ها عنوان کرد و برای جبران این نقیصه بر جوان‌گرایی تاکید کرد.
زارعی کوشا که در گردهمایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، سخن می‌گفت افزود: بنای ما انتخاب مدیرانی شایسته، انقلابی، توانمند و سالم است تا بتوانند با تکیه بر ظرفیت‌های انقلاب در استان تحول‌ساز باشند.
زارعی کوشا با بیان اینکه در این ۵۰ روز گذشته نشست‌های متعددی با جریان‌های انقلابی داشته است افزود: بنای ما برای انتخاب مدیران، جوانگرایی، انقلابی بودن و داشتن توانمندی و تخصص است.
اسماعیل زارعی کوشا اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی محور اصلی فعالیت‌ها و برنامه‌های ما در استان کردستان است.
وی از شروع به کار دولت انقلابی در گام دوم انقلاب به عنوان یک نقطه عطف نام برد و گفت: اگر به درستی و با دقت بیانیه گام دوم انقلاب و فرموده‌های رهبری را مطالعه کنیم، قطعا نکات فراوانی از آن قابل استخراج است و به نگاه تیزبین و بصیرت رهبر معظم انقلاب پی خواهیم برد.
استاندار کردستان مدیران را به پرهیز از اعمال سلیقه و بخشی‌نگری دعوت کرد و اظهار داشت: نباید در خدمت به مردم بر تفاوت‌ها تمرکز کرد؛ باید به دنبال عدالت‌محوری و عدالت‌ورزی در تمام بخش‌ها باشیم.
وی با بیان اینکه کردستان مظهر اتحاد و برادری است گفت: دامن زدن به اختلافات تنها به سود دشمنان است. کردستان باید به نمادی از وحدت و همدلی در کشور تبدیل شود.
استاندار کردستان با بیان اینکه تمام تلاش ما حرکت در یک بستر مناسب برای رفع مشکلات است افزود: اخیرا کارهای خوبی صورت گرفته است. در سفر وزیر نیرو، ۸۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای اتمام طرح‌های آبرسانی مصوب شد که کار بسیار بزرگی است.
وی بر جذب سرمایه‌گذاران تاکید کرد و گفت: خوشبختانه در همین مدت کوتاه چندین سرمایه‌گذار خارجی شناسایی شد و ما در سعی می‌کنیم با حذف موانع، استان را به جایگاه مناسبی از لحاظ اقتصادی طی دو سه سال آینده برسانیم.
وی گفت: بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته طی هفته آینده منطقه آزاد مریوان و بانه آغاز به کار می‌کند.
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید